MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 8805666

nr 880 5666

CARPET

bukhara, 129 x 174, wear, damages.

Bochara, 129 x 174

Condition: slitage, skador

300

SEK 250

Monday Mars 10 2014
at 18:05:09